ثبت اختراع در کانادا
مهاجرت مخترعین از طریق ویزا استارتاپ کانادا​
ویزای استارتاپ کانادا مناسب مخترعین می باشد .نخبگانی که دارای ایده نو، خلاقانه و قابل رقابت در مقیاس جهانی و پتانسیل ایجاد کسب و کار و کارآفرینی در کانادا را داشته باشند می توانند اقدم به مهاجرت از طریق اختراع به کانادا نمایند.
مخترعین و نخبگان می توانند از طریق این برنامه موفق به گرفتن اقامت دائم کانادا از طریق اختراع برای خود و خانواده شوند.برای مهاجرت از طریق اختراع به کانادا باید اختراع و ایده مخترعین توسط سازمانهای تعیین شده در کانادا پشتیبانی و سرمایه گذاری شود.سازمان های تعیین شده،برای این منظور ،گروه های تجاری هستند که برای سرمایه گذاری یا پشتیبانی از شروع کارهای جدید(استارتاپ ها)تأیید شده اند.
این سازمانهای موفقیت و یا عدم موفقیت ایده ها و اختراعات را بررسی می کنند و در نهایت اگر ایده ای مورد تایید قرار گرفت ،نامه پشتیبانی و سرمایه گذاری در این خصوص صادر می گردد و مخترعبن می توانند توسط ویزای استارت آپ اقدام به مهاجرت از طریق اختراع به کانادا (ویزای ثبت اختراع) نمایند.


شرایط مورد نیاز ویزای استارتاپ کانادا

اخذ نامه تایید ، پشتیبانی و سرمایه گذاری در خصوص اختراع و ایده جدید
حداکثر پنج نفر می توانند بعنوان مالک یک اختراع درخواست ویزا استارتاپ نمایند.
هر یک از درخواست کنندگان می بایست حق رای ده درصد درخصوص این اختراع داشته باشند و البافی رای متعلق به شرکت سرمایه گذار می باشد.
اخذ مدرک زبان معادل حداقل مهارت زبان کانادا CLB5
داشتن حداقل پشتیبانی مالی برای خود و خانواده همراه جهت زندگی در کانادا

دیدگاه‌ها   

#1 ویزای کانادا 1398-07-02 11:17
من این پیغام را خواندم و می توانم این یادداشت را به
اشخاص دیگر پیشنهاد کنم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پیشنهادی

نتایج کسب شده خانه اختراعات در رسانه ها