ابوالفضل الیاسی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاداسلامی واحد آیت اله آملی مدال طلای دوازدهمین دوره مسابقات جهانی اختراعات را در کشور کرواسی و بعد از آن  مدال طلای چهل و هشتمین  دوره مسابقات جهانی اختراعات آلمان را  کسب کرد.

الیاسی  در تشریح اختراع خود به خبرنگارما گفت :کاراین دستگاه کمک به انقباض و انبساط قلب در مراحل آخر نارسایی قلبی است و  بدون نیاز به پیوند قلب است که در واقع پلیمری است که به صورت کاور دور قلب بیمارانی که به جهت کهولت امکان پیوند قلب وجود ندارد ، قرار می گیرد و با ایجاد پالس هایی مانند پالس های قلبی به ضربان قلب کمک می نماید.

این عضو بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت:این اختراع جزء سه کار برترعلمی کشور در دوازدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناورتن برتر کشوراز سوی رییس جمهور مورد تشویق قرار گرفت.

دانشجوی واحد آیت الله آملی در پاسخ به این سوال که  چگونه می توان طرح های پژوهشی مفید را در دانشگاه به چرخه تولید رساند  ، گفت :برای پیشرفت کارهای پژوهشی در دانشگاه، می بایست به پایان نامه ها توجه خاص شود تا ، موضوع پایان نامها به درد صنعت بخورد ، یعنی طرح ها و پایان نامه ها باید مشکلات و خواسته های صنعت را پاسخ دهد و دانشجو مطابق نیاز صنعت، تحقیق و پژوهش انجام دهند. یکی از وظایف دفتر ارتباط با صنعت و مرکز رشد هم همین است که می بایست مشکلات صنعت و جامعه را بشناسد و با توجه به امکانات تحقیقاتی اساتید و هیات علمی که دارد ، سمت وسوی پایان نامه ها را به رفع مشکلات موانع سوق دهد.

دیدگاه‌ها   

#1 ناصر فهیمی 1396-06-11 06:16
با سلام و خسته نباشید.
احتراما بنده دیگ بخاری اختراع کردهام که به دیگ بخار بدون رسوب مشهور میباشد. بواقع در پروسه تولید بخار بدون استفاده از هیچگونه مده صد رسوب و یا هزینه اضافی و یا نصب دستگاه ، تنها با تقییر روش در پروسه تولید بخار بوسیله یک پکیج کلیه رسوبات اب پیش از وارد شدن به داخل دیگ گرفته شده در حالیکه در همان زمان بخار هم تولید میشود و کار دی اریتور و پیشگرمکن بهمراه افزایش راندمان دیگ تا 20درصد بیشتر نیز صورت میگیرد.
نمونه 60 کیلو بخار تولیدی در ساعت را ساخته ام و نمونه سازی و تست کردهام.
من این اختراع را با کلیه امتیاز تولید را به مبلق 70 میلیون میفروشم.
در صورت تمایللطنا ایمیل بزنید.
ممنون
ناصر فهیمی.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب پیشنهادی